רתכות ארגון

קצת על הצורך בריתוך ועל חשיבות עבודות הריתוך בעולם התעשייתי כיום

עבודות ריתוך הן עבודות שמתבצעות בהיקף נרחב ויום יומי במגוון רחב מאוד של תעשיות. אם אתם לא יודעים במה מדובר, נפתח ונסביר כי ריתוך הוא למעשה חיבור של מתכות באמצעות חום או זרם חשמלי, כאשר למעשה מתבצעת התכה של חלקי המתכת השונים וחיבור שלהם לאחר מכן. עבודות אלה נפוצות ביותר בתעשיית הבנייה, בתעשיית הרכב ובעוד תעשיות מקצועיות רבות כיום. הכלים המשמשים עבור הריתוך הם כמובן רתכות, ואחד מסוגי הרתכות השכיחים והאיכותיים ביותר הוא רתכות ארגון – ובהן נתמקד במאמר זה
.
מה ההבדל בין רתכת ארגון לרתכות אחרות, ומה צריך לדעת עליהן?

·         מהי רתכת ארגון ובמה היא מאופיינת? רתכות רגילות יכולות להיות מבוססות כאמור על כמה טכנולוגיות. ישנן רתכות המבוססות על חום וישנן רתכות המבוססות על קשת חשמלית או אפילו על ריתוך. עם זאת, רתכות ארגון הן האיכותיות ביותר, והן מבוססות על גז. גז הארגון הוא גז ללא ריח וצבע, והוא נחשב לבטיחותי ביותר עבור עבודות בחום גבוה בשל חוסר התגובה שלו שמונע פיצוצים ותקלות בטיחות. רתכות אלה משמשות עבור ריתוך של מתכות כבדות כמו פלדה או טיטניום, והן נמצאות בהיקף נרחב הן ברמה התעשייתית והן ברמה הביתית.

·         מה חשוב לדעת על רתכות אלה? רתכות ארגון הן אמנם האיכותיות ביותר, אך משום שהשימוש בהן הוא בהיקף נרחב כל כך הן גם חשופות לבלאי המשמעותי ביותר. במצב של בלאי ברתכות אלה, ישנו ממד לא מבוטל של סכנה מדליפת הגז או מהתלקחות, ולכן חשוב תמיד לשמור על תקינות הרתכת, לבדוק אותה באופן תקופתי ולדעת גם לקבל שירות של תיקונים וטיפולים עבורה במידת הצורך.

בכל הנוגע לשירות עבור רתכות ארגון, אל תתפשרו על פחות מהטוב ביותר

רק שירות ברמה הגבוהה ביותר, המתמחה בתיקון ובטיפול ברתכות ארגון, יוכל להבטיח לכם את העבודה הבטוחה ביותר לאורך זמן עם הרתכות שלכם. אל תשאירו מקום לטעויות שיכולות לסכן את המשתמשים ברתכות, ופנו לחברה מהשורה הראשונה בתחום.

תגובות

פוסטים פופולריים מהבלוג הזה

מכבשים הידראוליים

מכבשים

איך מתבצע תהליך עיבוד המתכות?